KONST / Skulptur & konsthantverk / Metalldjur 4284388
nr 428 4388
Metalldjur
2st, groda + ödla [skada; spricka; repa; nagg eller slitage] längd: 10
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 18 september 2006
200 kr
150 kr
300 kr
300 kr